Gmina Stanisławów

Treść strony

Informacja w sprawie organizacji zebrań wiejskich

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19 zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia funduszu sołeckiego w tym roku  będą odbywały się w pewnym rygorze sanitarnym. W związku z tym w czasie zebrań będą obowiązywały następujące zasady:

1) zebrania będą odbywały się na powietrzu;

2) każdy uczestnik i uczestniczka powinni mieć maseczkę ochronną;

3) dystans społeczny - odległość między uczestnikami powinna wynosić minimum 1,5 metra.

Wnioski do funduszu sołeckiego powinno się wcześniej zgłaszać do sołtysa, zaś sołtys z radą sołecką powinni wcześniej przedyskutować zakres przedsięwzięć do realizacji, tak aby zebrania przebiegały sprawnie.

 

Bardzo Państwa przepraszam za te niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

 

Wójt                 

/-/ Kinga Anna Sosińska

Harmonogram najbliższych zebrań:
1.    Legacz środa 12.08 godz. 16.00 -  podwórze u pani sołtys.
2.    Kolonie Stanisławów  środa 12.08 godz. 17.30 – plac wiejski.
3.    Wólka Konstancja–  wtorek 18.08 godz. 16.00 – podwórze u pani sołtys.
4.    Ciopan wtorek 18.08 godz. 17.30 – podwórze u sołtysa.
5.    Cisówka wtorek 18.08 godz. 19.00 – teren przy świetlicy wiejskiej.
6.    Lubomin środa 19.08 godz. 18.00 – teren przy remizie.
7.    Prądzewo-Kopaczewo środa 19.08 godz. 19.30 – podwórze u pani sołtys.
8.    Suchowizna czwartek 20.08 godz. 16.00 – podwórze u pani sołtys.
9.    Szymankowszczyzna czwartek 20.08 godz. 18.00 – teren przy świetlicy.
10.    Wólka Wybraniecka – piątek 28.08 godz. 18.00 – podwórze u pana sołtysa.
11.    Goździówka piątek 28.08 godz. 19.30 – podwórze u pana sołtysa.
12.    Papiernia 02.09 godz. 16.30 u p. sołtys
13.    Stanisławów 02.09 godz 18.00 - Plac przed remizą OSP.
14.    Rządza 03.09. godz. 18.00 przed Remizą
15.    Wólka Piecząca -  04.09 godz. 18.00 - Podwórze u p. Sołtys
16.    Pustelnik 04.09 godz. 19.00 – hala sportowa
17.    Mały Stanisławów 8.09 godz. 18.00 - u Sołtysa
18.    Ładzyń 14.09 godz. 17.00 - na boisku szkolnym
19.    Czarna 3.09 godz. 16.30 plac przed remizą OSP
20.    Zawiesiuchy  03.09 godz. 18.30 Zawiesiuchy 7
21.    Choiny 04.09. godz. 18.30 w Świetlicy
22.    Retków 11.09 godz. 17.00 u sołtysa
23.    Wólka Czarnińska 18.09 godz. 18.30 przy świetlicy
24.    Ołdakowizna - piatek 18.09 - godz. 17.00
25.   Porąb, piątek 18.09.2020 godz. 20.00.
26.   Zalesie, piątek 25.09 godz. 17.00 na placu wiejskim przy altanie.
27.   Sokóle 28.09 godz. 18.00 na placu wiejskim przy świetlicy.
28.   Łęka 28.09 godz. 19.30

  • autor informacji: Dariusz Kraszewski
    data wytworzenia: 2020-08-07
  • opublikował: Robert Wiącek
    data publikacji: 2020-08-07 15:53
  • zmodyfikował: Tomasz Zdanowicz
    ostatnia modyfikacja: 2020-09-25 13:44

Rejestr zmian

  • zmieniono 2020-08-07 15:55 przez Robert Wiącek
  • zmieniono 2020-08-11 16:28 przez Robert Wiącek
  • zmieniono 2020-08-25 15:36 przez Tomasz Zdanowicz
  • zmieniono 2020-08-25 15:36 przez Tomasz Zdanowicz
  • zmieniono 2020-08-31 13:57 przez Tomasz Zdanowicz
  • zmieniono 2020-09-04 12:48 przez Tomasz Zdanowicz
  • zmieniono 2020-09-07 09:44 przez Tomasz Zdanowicz
  • zmieniono 2020-09-09 09:14 przez Tomasz Zdanowicz
  • zmieniono 2020-09-14 12:51 przez Tomasz Zdanowicz
  • zmieniono 2020-09-15 14:04 przez Tomasz Zdanowicz
  • zmieniono 2020-09-22 14:14 przez Tomasz Zdanowicz
  • zmieniono 2020-09-25 13:44 przez Tomasz Zdanowicz

« wstecz