Gmina Stanisławów

Treść strony

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY STANISŁAWÓW

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Stanisławów

 

W związku z gwałtownym rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), oraz rosnącym zagrożeniem epidemicznym, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, apeluję o ograniczenie osobistego załatwiania spraw w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum.

 

Proszę, aby sprawy urzędowe załatwiać poprzez platformę E-PUAP, pocztą elektroniczną na adres: urzad.gminy@stanislawow.pl, a wszelkie zapytania, bądź brak możliwości złożenia dokumentów droga elektroniczną, proszę kierować telefonicznie na nr 25 757 58 58.

 

Jednocześnie informuję, że na stronie internetowej www.stanislawow.pl, w zakładce komunikaty na bieżąco publikujemy informacje dotyczące sytuacji epidemicznej związanej z koronawirusem.

 

W obecnej sytuacji apeluję również do Państwa o regulowanie wszelkich zobowiązań finansowych wobec Gminy (opłaty za odpady i wodę, podatki) za pomocą bankowości  elektronicznej na rachunek bankowy 47 9226 0005 0035 0583 2000 0010. W przypadku braku możliwości dokonywania wpłat za pomocą bankowości elektronicznej, opłat i należności można dokonać w późniejszym terminie.

 

Proszę także o w miarę możliwości nie opuszczanie swoich domostw, a szczególnie o dopilnowanie, by w okresie zamknięcia szkół Wasze dzieci pozostały w domach. To szczególny czas i bardzo ważne jest byśmy wszyscy bardzo poważnie podeszli do zaleceń Rządu RP  i wszystkich służb, które działają aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.

 

Drodzy Mieszkańcy zwracam się do Was z ogromną prośbą o zwrócenie szczególnej uwagi na swoich sąsiadów Seniorów, którzy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie mogą potrzebować Waszej pomocy. Otoczmy ich opiekę, zapytajmy czy czegoś nie potrzebują, np. zrobienia zakupów, zaopatrzenia w leki, załatwienia spraw urzędowych i pocztowych. Zgłaszajcie również taką potrzebę telefonicznie do Urzędu Gminy.

 

Osoby, które będą wymagały wsparcia mogą kontaktować się z pracownikami GOPS telefonicznie: nr tel. 504  417 021. 

 

 

 

             

 

Wójt Gminy Stanisławów

 

     /-/ Kinga Sosińska

 

 

« wstecz