Gmina Stanisławów

Treść strony

News

Stronicowanie

 • Multimedialny Ładzyń

  2019.06.25

  To kolejna dobra wiadomość dla Ładzynia! W szkole powstanie nowoczesna pracownia językowa.

  Na jej utworzenie dostaliśmy dofinansowanie z budżetu województwa mazowieckiego, w ramach „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych”.

  Wysokość wparcia to 28 tys. zł.

 • Stanisławów: Boisko będzie jak nowe

  2019.06.25

  Nowa nawierzchnia, bezpieczne trybuny, większe bezpieczeństwo – takie zmiany czekają kompleks sportowy, przy ul. Armii Krajowej w Stanisławowie.  Będą możliwe dzięki kolejnemu dofinansowaniu, jakie udało się zdobyć władzom gminy Stanisławów.

  Dofinansowanie wyniesie 70 tys. zł.

   

 • Nowa karetka w Ładzyniu

  Nowa karetka w Ładzyniu

  2019.06.21

  Karetka pojawiła się w Ładzyniu we wtorek 18 czerwca. To już trzeci tego typu pojazd zakupiony przez grupę. - Ta karetka jest znacznie bardziej nowoczesna, w porównaniu do naszej poprzedniej. Została wyposażona w klimatyzację. Dzięki temu odczuwalnie poprawi się komfort ratowników i pacjentów – mówi szef grupy medycznej i prezes OSP Ładzyń Artur Borowski.

 • Zawody już za nami - WYNIKI

  Zawody już za nami - WYNIKI

  2019.06.19

  Niedzielne Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze już za nami. Współorganizatorem i gospodarzem tegorocznych zawodów była jednostka OSP Pustelnik.  Do zawodów przystąpiły wszystkie jednostki działające w gminie: OSP Stanisławów, OSP Pustelnik,  OSP Ładzyń, OSP Lubomin, OSP Czarna, OSP Rządza.

 • I Gminny Konkurs Wianków Świętojańskich

  I Gminny Konkurs Wianków Świętojańskich

  2019.06.19

   

   

  I Gminny Konkurs Wianków Świętojańskich

   

   

Stronicowanie