Gmina Stanisławów

Treść strony

News

Stronicowanie

 • Radny na Medal

  Radny na Medal

  2019.12.23

  Radny powiatu mińskiego Leonard Zdanowicz znalazł się w zaszczytnym gronie laureatów Medalu ProMasovia. O przyznanie medalu do marszałka wystąpił starosta miński, przy  z okazji obchodów 20 lecia powiatu mińskiego.

  Medal Pamiątkowy "Pro Masovia" jest wyróżnieniem okolicznościowym nadawanym: osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom pozarządowym, instytucjom państwowym oraz innym osobom prawnym i jednostkom organizacyjnym niemającym osobowości prawnej, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej, publicznej lub realizacją swoich zadań na rzecz województwa mazowieckiego,przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju regionu.

   

 • Strażacki Mikołaj

  Strażacki Mikołaj

  2019.12.06

  Łącznie 36 tys. 900 zł dofinansowania trafiła do jednostek OSP w Lubominie, Rządzy i Czarnej. Dofinansowanie przyznał Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej a umowy zostały podpisane dziś (6 grudnia).

  OSP w Lubominie dostało 8 tys. 100 zł na dwa aparaty powietrzne do ochrony dróg oddechowych.

  Wsparcie dla jednostki OSP Rządza wyniesie 12 tys. 150 zł, na zakup motopompy szlamowej i  drabiny czteroprzęsłowej.

  Jednostka OSP w Czarnej dostanie dofinansowanie wysokości 16 tys. 650 zł, na doposażenie sprzętu hydraulicznego – w postaci cylindra rozpierającego, wspornika progowego do cylindra oraz zestawu łańcuchów do rozpieracza.

   

 • Mamy 2,2 mln zł na przedszkole!

  Mamy 2,2 mln zł na przedszkole!

  2019.11.26

  2 mln 218 tys. zł – takie dofinansowanie do budowy przedszkola w Stanisławowie, gmina Stanisławów dostanie z budżetu Mazowsza. Wójt Kinga Sosińska umowę w tej sprawie podpisała dziś w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie z Marszałek Janiną Ewą Orzełowską i Elżbietą Lanc.

 • Informacja dla rolników odnośnie dofinansowania

  Informacja dla rolników odnośnie dofinansowania

  2019.10.29

  Wójt Gminy Stanisławów informuje, że istnieje możliwość otrzymania przez Gmine Stanisławów dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowika i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach programu „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów rolniczych, siatki i sznurków do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag.

   

   

   

   

 • Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

  Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

  2019.10.14

Stronicowanie