Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Program "Czyste Powietrze" nowe zasady naboru wniosków

  2020.05.25

  Szanowni Państwo,

   

  w związku z trwającym naborem na nowych zasadach w Programie Czyste Powietrze udostępniamy Państwu krótką informację o najważniejszych zmianach w Programie.

 • Tarcza antykryzysowa dla biznesu

  Tarcza antykryzysowa dla biznesu

  2020.05.25

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Ministerstwem Rozwoju uruchamia cykl edukacyjnych wideokonferencji nt. rozwiązań przygotowanych dla przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej. Pierwsza konferencja on-line rusza 26 maja o godz. 13.00. Tematem konferencji będzie ,,Pozyskiwanie środków finansowych dla branży turystycznej.

  Więcej informacji na stronie: www.parp.gov.pl/tarcza

 • Dostaliśmy 20 laptopów

  Dostaliśmy 20 laptopów

  2020.05.08

  Dziś do naszej gminy trafiło dwadzieścia nowych laptopów z niezbędnym oprogramowaniem. Komputery trafią do najbardziej potrzebujących uczniów i nauczycieli Szkół Podstawowych w Stanisławowie, Pustelniku i Ładzyniu. Pomogą w prowadzeniu lekcji.

  Sprzęt udało nam się pozyskać w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego internetu”.

  Gmina Stanisławów dostała na ten zakup 60 tys. zł.

 • Życzenia dla Strażaków

  Życzenia dla Strażaków

  2020.05.02
 • Prośba Wójta Gminy Stanisławów

  Prośba Wójta Gminy Stanisławów

  2020.05.01

              Drodzy mieszkańcy, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz suszą w celu zapewnienia ciągłości i niezawodności dostaw wody z urządzeń wodociągowych w Gminie Stanisławów, zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o ograniczenie wykorzystywania wody z sieci wodociągowej do podlewania wodą ogródków przydomowych, działkowych, tuneli foliowych, upraw rolnych, innych terenów zielonych oraz napełniania basenów, mycia samochodów, ciągników i maszyn rolniczych.

Stronicowanie