Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Termomodernizacja w Stanisławowie i Cisówce

  Termomodernizacja w Stanisławowie i Cisówce

  2020.05.29

  Aż na 982 tys. 620 zł  szacowana jest wartość projektu termomodernizacji, na którą udało nam się zdobyć dofinansowanie. Tyle będzie kosztować wymiana urządzeń grzewczych wraz z termomodernizacją (ociepleniem i częściową wymianą okien i drzwi) w budynkach komunalnych wielorodzinnych przy ul. Lubelskiej i Zachodniej w Stanisławowie i modernizacją źródła ciepła w budynku w świetlicy w Cisówce.

 • Na przebudowę drogi w Goździówce

  Na przebudowę drogi w Goździówce

  2020.05.29

  To dobre wieści dla Goździówki. Wczoraj (28 maja) wójt gminy Stanisławów Kinga Sosińska dostała informację o dotacji przyznanej naszej gminie przez Zarząd Województwa Mazowieckiego. Dotacja będzie pochodzić ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.   Zostanie  przeznaczona na realizację zadania ”Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Goździówka, Gmina Stanisławów”. Dofinansowanie wyniesie 145 tys. zł. Budowa pierwszego odcinka drogi, nakładki asfaltowej w miejscowości Goździówka będzie pierwszym etapem budowy drogi, która w przyszłości znajdzie się w nowym ciągu komunikacyjnym z Goździówki w stronę Zalesia, Wólki Wybranieckiej, Wólki Konstancji i drogi krajowej nr  50.  

  Za wsparcie dziękujemy Marszałek Janinie Ewie Orzełowskiej.

 • 30 lecie samorządu w gminie Stanisławów

  30 lecie samorządu w gminie Stanisławów

  2020.05.27

  Dziś 27 maja, czyli Dzień Samorządowca i 30 rocznica odrodzenia się polskiej samorządności.

  Z tej okazji, poza życzeniami dla obecnych i byłych: radnych, sołtysów, pracowników Urzędu Gminy i jednostek podległych, dla wszystkich mieszkańców naszej gminy przygotowaliśmy okolicznościowy biuletyn „30 lat samorządu w gminie Stanisławów”. Wystarczy kliknąć w poniższy link, aby go bezpłatnie pobrać i przeczytać.

   

  Zapraszamy do lektury.

 • ZARZĄDZENIE NR 37/2020 WÓJTA GMINY STANISŁAWÓW z dnia 25 maja 2020 r. w sprawie wykonywania przez Urząd Gminy Stanisławów zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom

  2020.05.26

  Budynek Urzędu Gminy Stanisławów zostaje otwarty dla bezpośredniej obsługi interesantów
  w sprawach zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom. Interesanci będą obsługiwani na parterze
  budynku Urzędu Gminy w tymczasowym biurze obsługi interesanta, a w szczególnie uzasadnionych przypadkach
  w pokojach.

 • Życzenia z okazji Dnia Matki

  Życzenia z okazji Dnia Matki

  2020.05.25

Stronicowanie