Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Od soboty, 24 października cała Polska zostanie objęta obostrzeniami czerwonej strefy

  Od soboty, 24 października cała Polska zostanie objęta obostrzeniami czerwonej strefy

  2020.10.23

  W związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną rząd reaguje na bieżąco i wprowadza kolejne zasady bezpieczeństwa. Przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa jest obecnie naszym priorytetem. Od soboty, 24 października cała Polska zostanie objęta obostrzeniami czerwonej strefy. Wśród zmian znajdą się: zajęcia zdalne również w klasach 4-8 szkół podstawowych, obowiązek przemieszczania się osób poniżej 16. roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna, a także ograniczenia w funkcjonowaniu lokali gastronomicznych, sanatoriów oraz organizacji imprez, spotkań i zgromadzeń.

 • Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

  Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

  2020.10.22

  druha Henryka Siwaka

  wieloletniego członka Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, Naczelnika oraz członka Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnej, długoletniego Sołtysa wsi Szymankowszczyzna.

 • Apel o ograniczenie osobistego załatwiania spraw w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum

  2020.10.16

  KOMUNIKAT WÓJTA GMINY

  Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Stanisławów

  W związku ze znaczącym w ostatnim czasie wzrostem  zakażeń koronawirusem (COVID-19), w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, apeluję o ograniczenie osobistego załatwiania spraw w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum.

 • Ogłoszenie o zawieszeniu porad prawnych w kontakcie osobistym

  Ogłoszenie o zawieszeniu porad prawnych w kontakcie osobistym

  2020.10.14

  OGŁOSZENIE

  Starosta Miński informuje, że na podstawie art. 28a ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (Dz.U. z 2019 r. poz. 294 ze zm.) od dnia 15 października 2020 r. do odwołania w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w powiecie mińskim zawieszone jest udzielanie porad w kontakcie osobistym.

 • ZARZĄDZENIE NR 62.2020 WÓJTA GMINY STANISŁAWÓW z dnia 13 października 2020 r.

  2020.10.14

   

  w sprawie wykonywania przez Urząd Gminy Stanisławów zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom oraz w sprawie wykonywania określonych zadań w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.

Stronicowanie