Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Wójt z wotum zaufania i absolutorium

  Wójt z wotum zaufania i absolutorium

  2019.06.27

  Kwiaty, dyplomy, podziękowania, pierwszy w historii Raport o stanie gminy, wotum zaufania dla wójt i absolutorium za wykonanie budżetu w 2018 r. – VII sesja Rady Gminy Stanisławów (26 czerwca), była ciekawa.

  Sesja rozpoczęła się miłym akcentem. Wójt Kinga Sosińska pogratulowała druhnie OSP Stanisławów i nauczycielce Zespołu Szkolnego w Stanisławowie Anna Słowik otrzymania Nagrody Powiatu Mińskiego „Laura” za rok 2018 w dziedzinie „Działalność społeczna na rzecz wspólnoty powiatowej”.

 • Noc Kupały w Rządzy

  Noc Kupały w Rządzy

  2019.06.26

  W sobotni kupalnockowy wieczór Rządza tętniła życiem. Okolice zalewu na rzece Rządza zapełniły się ludźmi. Wszystko za sprawą I Gminnego Konkursu Wianków Świętojańskich.

  Do konkursu zgłoszono 31 wianków. W kategorii dorosłych 10 a pozostałe w kategoria dzieci/młodzież.

 • Multimedialny Ładzyń

  2019.06.25

  To kolejna dobra wiadomość dla Ładzynia! W szkole powstanie nowoczesna pracownia językowa.

  Na jej utworzenie dostaliśmy dofinansowanie z budżetu województwa mazowieckiego, w ramach „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych”.

  Wysokość wparcia to 28 tys. zł.

 • Stanisławów: Boisko będzie jak nowe

  2019.06.25

  Nowa nawierzchnia, bezpieczne trybuny, większe bezpieczeństwo – takie zmiany czekają kompleks sportowy, przy ul. Armii Krajowej w Stanisławowie.  Będą możliwe dzięki kolejnemu dofinansowaniu, jakie udało się zdobyć władzom gminy Stanisławów.

  Dofinansowanie wyniesie 70 tys. zł.

   

 • Nowa karetka w Ładzyniu

  Nowa karetka w Ładzyniu

  2019.06.21

  Karetka pojawiła się w Ładzyniu we wtorek 18 czerwca. To już trzeci tego typu pojazd zakupiony przez grupę. - Ta karetka jest znacznie bardziej nowoczesna, w porównaniu do naszej poprzedniej. Została wyposażona w klimatyzację. Dzięki temu odczuwalnie poprawi się komfort ratowników i pacjentów – mówi szef grupy medycznej i prezes OSP Ładzyń Artur Borowski.

Stronicowanie