Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Sukces naszych gmin

  Sukces naszych gmin

  2020.02.14

  Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło wyniki konkursu w tegorocznej edycji programu „Maluch+”, dzięki któremu rozbudowywana jest sieć żłobków i klubów dziecięcych. Wśród beneficjentów znalazły się dwie gminy z powiatu mińskiego – Stanisławów i Jakubów.

 • Plan zagospodarowania parku w Stanisławowie

  2020.02.11

  W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi projektu rewitalizacji parku w Stanisławowie publikujemy plan zagospodarowania parku po rewitalizacji.

 • Sterylizacja, kastracja i czipowanie

  Sterylizacja, kastracja i czipowanie

  2020.01.28

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • Zaproszenia na zimowiska

  2020.01.20

  Z oferty "Szmaragdowej"  moga skorzystać dzieci i dorośli. Oferta "Zimowiska w górach"  jest adresowana dla dzieci do 16 r. życia. Chętni mogą ubiegać się o  dofinansowanie z KRUS. Więcej szczegółowych informacji udziela Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stanisławowie.

 • Zróbmy to razem

  Zróbmy to razem

  2020.01.20

  „Zróbmy to razem…” – to program autorski Moniki Uścińskiej z Ładzynia. Autorka projektu jest  pracownikiem PZU oraz Regionalnym Liderem Wolontariatu Pracowniczego Fundacji PZU. Napisała program „Zróbmy to razem…”, gdyż dostrzegała w środowisku lokalnym potrzebę przełamywania barier wobec osób z niepełnosprawnością.

Stronicowanie