Gmina Stanisławów

Treść strony

News

Stronicowanie

 • Informacja o dofinansowaniu

  „Przebudowa kotłowni i budowa przyłącza gazowego oraz wymiana instalacji CO i termomodernizacja w budynku Szkoły Podstawowej i budynku sali gimnastycznej w Stanisławowie”

  2019.08.21

  Celem projektu jest poprawa stanu środowiska naturalnego w Gminie Stanisławów na skutek zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery oraz wzrost efektywności energetycznej obiektu szkoły podstawowej i sali gimnastycznej w Stanisławowie poprzez termomodernizację budynków wraz z przebudową kotłowni, budową przyłącza gazowego oraz wymianą instalacji CO.

 • SP ZOZ w Mińsku Maz. organizuje bezpłatne wyjazdy na basen. Liczba miejsc ograniczona!

  2019.08.20

  Zaproszenie do udziału w projekcie adresowanym do uczniów klas I-VI w zakresie przeciwdziałania chorobom kręgosłupa
  oraz
  Zaproszenie do udziału w projekcie adresowanym do uczniów klas I-VI w zakresie poprawy stanu zdrowia w zakresie otyłości

 • Granice obszarów zapowietrzonego i zagrożonego afrykańskim pomorem świń

  Granice obszarów zapowietrzonego i zagrożonego afrykańskim pomorem świń

  2019.08.06

  Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że na portalu mapowym http://minski.e-mapa.net/ w zakładce Zarządzanie Kryzysowe zostały dodane warstwy z obszarami w związku ze stwierdzeniem w miejscowości Mienia, gmina Cegłów ogniska afrykańskiego pomoru świń.

  Granice obszarów zapowietrzonego i zagrożonego na mapie zaznaczone są okręgami przerywaną linią. Na mapie jest także warstwa z obszarem zapowietrzonym (kolor pomarańczowy) i zagrożonym (kolor niebieski). Warstwy te zostały utworzone na podstawie obrębów ewidencyjnych i nie w pełni odzwierciedlają wymienione w rozporządzeniu miejscowości

 • Stanisławów i Ładzyń – Mamy umowy na dotacje

  Stanisławów i Ładzyń – Mamy umowy na dotacje

  2019.07.31

  29 lipca w Starostwie Powiatowym w Mińsku Mazowieckim, dwie umowy na dofinansowania o łącznej wartości 98 tys. zł., wójt gminy Stanisławów Kinga Sosińska podpisała z samorządem Mazowsza. W ramach pierwszej z umów, w Szkole Podstawowej w Ładzyniu powstanie nowoczesna pracownia językowa. Druga umowa, którą podpisała wójt, dotyczy modernizacji kompleksu sportowego przy ul. Armii Krajowej w Stanisławowie.

   

 • Do zobaczenia za rok!

  Do zobaczenia za rok!

  2019.07.30

  W sobotę 27 lipca gminy Jakubów i Stanisławów były współorganizatorami jednego z wyścigów kolarskich „ŻTC BIKE RACE” (cyklu imprez kolarskich organizowanych przez Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów, odbywających się od kwietnia do września, na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego). Biuro zawodów mieściło się w Jakubowie, a za rok będzie nim Stanisławów.

   

Stronicowanie