Gmina Stanisławów

Treść strony

News

Stronicowanie

 • Zawody już za nami - WYNIKI

  Zawody już za nami - WYNIKI

  2019.06.19

  Niedzielne Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze już za nami. Współorganizatorem i gospodarzem tegorocznych zawodów była jednostka OSP Pustelnik.  Do zawodów przystąpiły wszystkie jednostki działające w gminie: OSP Stanisławów, OSP Pustelnik,  OSP Ładzyń, OSP Lubomin, OSP Czarna, OSP Rządza.

 • I Gminny Konkurs Wianków Świętojańskich

  I Gminny Konkurs Wianków Świętojańskich

  2019.06.19

   

   

  I Gminny Konkurs Wianków Świętojańskich

   

   

 • INFORMACJA

  INFORMACJA

  2019.06.19

  Uprzejmie informujemy, iż w dniu 21.05.2019r.(piątek)

   

  Urząd Gminy Stanisławów będzie czynny do godz. 14:00.

   

  Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

   

 • Udanych wakacji!

  Udanych wakacji!

  2019.06.19
 • Bezpłatny internet w Ładzyniu

  Bezpłatny internet w Ładzyniu

  2019.06.14

  Zespół Szkolny w Ładzyniu jako pierwsza z naszych placówek oświatowych został wytypowany do projektu Ministerstwa Cyfryzacji.

  W jego ramach szkoła dostanie okablowanie, oprzyrządowanie, konfigurację i pomoc techniczną. Dyrektor Zespołu Szkolnego Magdalena Kożuch podpisała umowę na bezpłatny internet w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Projekt OSE powstał dzięki staraniom Ministerstwa Cyfryzacji, a jego operatorem jest - NASK Państwowy Instytut Badawczy.

  Podpisana umowa zakłada, że w ciągu sześciu miesięcy szkoła zostanie podłączona do sieci i otrzyma symetryczny, szerokopasmowy dostęp do internetu o prędkości 100 Mb/s.  Szybkość internetu wzrośnie aż 10 krotnie i co najważniejsze – internet będzie bezpłatny.

Stronicowanie