Gmina Stanisławów

Treść strony

News

Stronicowanie

 • Nadzwyczajne zebranie sołeckie mieszkańców sołectw Mały Stanisławów, Stanisławów, Prądzewo-Kopaczewo

  2020.02.28

  Drodzy mieszkańcy,


  Firma Eko Sam Bis wystąpiła do gminy Stanisławów o ponad dwukrotne zwiększenie opłat za odpady, strasząc zerwaniem umowy i zaprzestaniem odbioru odpadów od mieszkańców. Prowadziliśmy negocjacje aby nie dopuścić do narażenia Gminy i jej mieszkańców na wzrost kosztów wywozu odpadów. Sytuacja wskazuje, że firma przestanie odbierać odpady. W związku z tym.

   

  Apeluje o przybycie na spotkanie informacyjne!

  Piątek 28 luty godz. 19.00 sala audiowizualna gimnazjum w Stanisławowie.

 • Konsultacje dokumentu pn. "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego"

  2020.02.27

  W związku z pracami nad dokumentem pn. "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego" prowadzone są konsultacje społeczne tego dokumentu. W związku z tym, że planowana inwestycja w zakresie drogowym przebiega przez Gminę Stanisławów zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z planowanymi wariantami przebiegu drogi ekspresowej oraz zgłaszanie swoich uwag w terminie do 10 marca 2020 r. włącznie.

   

 • Zgłaszania wniosków do studium zagospodarowania przestrzennego

  2020.02.27

  W związku z pracami związanymi z projektem studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Stanisławów publikujemy mapy miejscowości Ciopan, Wólka Piecząca. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mieszkańców tych miejscowości wniosków do studium do dnia 10 marca 2020 na adres dariusz.kraszewski@stanislawow.pl lub złożyć osobiście w sekretariacie lub w pokoju nr 7.

 • XIII sesja Rady Gminy Stanisławów

  2020.02.26

  Uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w XIII Sesji Rady Gminy Stanisławów, która odbędzie się w dniu 3 marca 2020 r. (wtorek) o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stanisławów.

 • Inauguracja "Wólczanek"

  Inauguracja "Wólczanek"

  2020.02.25

  „Wólczanki” to nowe Koło Gospodyń Wiejskich w gminie Stanisławów. Swoją działalność zainaugurowało w sobotę 22 lutego w sposób szczególny – z humorem i przytupem, na scenie.

Stronicowanie