Gmina Stanisławów

Treść strony

Drodzy Mieszkańcy Gminy Stanisławów,

W związku z najnowszymi obostrzeniami obowiązującymi na terenie całego kraju oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Stanisławów, tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Stanisławowie będą miały nieco inny charakter niż dotychczas.

Msza święta w intencji Ojczyzny w kościele pw. św. Jana Chrzciciela i Stanisława Biskupa w Stanisławowie o godz. 9.00 oraz w kościele pw. Św. Katarzyny w Pustelniku o godz. 10.00. Jednocześnie informujemy, że w związku z obowiązującymi przepisami w kościele w Stanisławowie we mszy św. może uczestniczyć 50 osób, natomiast w Kościele w Pustelniku 21 osób.

Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa. Władze samorządowe oraz przedstawiciele instytucji w tym dniu indywidulanie złożą wieńce pod pomnikiem poległych w walkach o niepodległość ojczyzny. W południe zachęcamy mieszkańców do włączenia się w akcję ,,Niepodległa do hymnu’’ w rodzinnych domach.

Pamiętajmy, że świętować niepodległą możemy również bez wychodzenia z domu wraz z najbliższymi, z którymi pozostajemy w stałym kontakcie.

« wstecz