Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Droga w Suchowiźnie oddana, sprzęt przekazany

  Droga w Suchowiźnie oddana, sprzęt przekazany

  2020.06.22

  Mieszkańcy Suchowizny mają nowy odcinek drogi, a strażacy z dwóch jednostek OSP, zestawy środków ochronnych do przeciwdziałania COVID – 19. Uroczyste przecięcie wstęgi i przekazanie środków miało miejsce w czwartek 18 czerwca.

  Planowana na czwartkowe południe plenerowa uroczystość w Suchowiźnie nie doszła do skutku. Plany pokrzyżował nam ulewny deszcz. Spotkanie zostało więc przeniesione do Gminnego Ośrodka Kultury.

 • Informacja w sprawie odbioru odpadów komunalnych w miesiącu czerwcu 2020 roku

  Informacja w sprawie odbioru odpadów komunalnych od 1 lipca do końca 2020 roku

  2020.06.18

   

   

  Informacja w sprawie odbioru odpadów komunalnych od 1 lipca do końca 2020 roku

   

 • -

  Uwaga! Przywrócono obsługę bezpośrednią w punktach pomocy prawnej

  2020.06.16
 • Wideokonferencja dla przedsiębiorców

  2020.06.12

  W związku dużym zainteresowaniem przedsiębiorców formami wsparcia w ramach Tarczy antykryzysowej Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 15 czerwca 2020 r. o godz. 13.00 odbędzie się wideokonferencja z udziałem pana Antoniego Jana Tarczyńskiego - Starosty Mińskiego, pana Witolda Kikolskiego - Wicestarosty oraz pracowników Powiatowego Urzędu Pracy - pani Grażyny Borowiec - Dyrektora Urzędu, pani Anny Laskowskiej - Kierownika Działu Rynku Pracy i pani Ewy Cinkowskiej Kierownika Centrum Aktywizacji Zawodowej.

 • -

  STYPENDIA POMOSTOWE NA I ROK STUDIÓW – NOWA EDYCJA

  2020.06.10

  „Stypendia Pomostowe” to rozbudowany program stypendialny, w którym można uzyskać stypendium na I rok i dalsze lata studiów.

  Zapraszamy zdolnych, ambitnych maturzystów ze wsi i małych miejscowości, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy chcą studiować. W roku akademickim 2020/2021 czekają na Was stypendia pomostowe na I rok studiów w wysokości 500 zł miesięcznie, które będą wypłacane przez 10 miesięcy.

Stronicowanie