Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Kalendarium badań statystycznych

  Kalendarium badań statystycznych

  2019.01.11

  Kalendarium badań statystycznych

   

   

   

   

   

   

 • Zmiany w udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej

  2019.01.07

  Od 1 stycznia 2019  roku, zgodnie z nowelizacją ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej , nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej ( Dz. U. z 2017 r. poz. 2030 z późn.zm.), usługi w zakresie nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego będą świadczone każdej osobie fizycznej, która złoży oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.  Oświadczenie składa się osobie udzielającej nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczącej nieodpłatne poradnictwo obywatelskie.

  Terminy wizyt w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego należy umawiać telefonicznie pod specjalnie wyznaczonym do tego celu numerem telefonu wskazanym przez Starostę :                                            

                                                         25 756 40 77

  lub za pośrednictwem e-maila:  npp@powiatminski.pl

  codziennie w godzinach 9.00 – 14.00.

 • -

  Kalendarz odbioru odpadów

  2019.01.03

   

   

   

   

   

   

 • -

  Ponad 1,5 mln zł na termomodernizację szkoły i sali gimnastycznej w Stanisławowie

  2018.12.31

   

  W dniu 21 grudnia 2018r. została podpisana umowa pomiędzy Gminą Stanisławów a Województwem Mazowieckim na  „Przebudowę kotłowni i budowę przyłącza gazowego oraz wymianę instalacji CO i termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej i budynku sali gimnastycznej w Stanisławowie”. 

   

   

   

 • -

  Uwaga

  2018.12.17

   

  W związku z trudnymi warunkami panującymi na drogach gminnych i brakiem usługodawcy na likwidację śliskości (pomimo kilkukrotnego ogłaszania zapytania ofertowego na to zadanie) prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności zarówno pieszych jak i kierowców. Za niedogodności przepraszamy.

   

Stronicowanie