Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Dzień Seniora

  Dzień Seniora

  2019.10.10

  Z fantazją, rozmachem, „domieszką folkloru” i są wypełnioną po brzegi Koło Gospodyń Wiejskich w Stanisławowie „Nasza Chata”,  7 października w Gminnym Ośrodku Kultury, świętowało Dzień Seniora.

  Spotkanie biesiadne otworzyli: wójt gminy Stanisławów Kinga Sosińska, przewodnicząca Zarządu Koła Gospodyń Wiejskich Teresa Michalak i przewodniczący Rady Gminy Waldemar Zbytek.

 • -

  Przy szkole w Ładzyniu powstanie nowa siłownia

  2019.10.10

  Zespół Szkolny w Ładzyniu został laureatem dobrosąsiedzkiego konkursu “WzMOCnij swoje otoczenie”, którego organizatorem są Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Dzięki  zdobyciu grantu, na placu szkolnym powstanie plenerowa siłownia. Będzie dostępna dla wszystkich mieszkańców.

   

   

   

   

 • 90 lat OSP w Rządzy

  90 lat OSP w Rządzy

  2019.09.30

  Wielu znakomitych gości, medale i odznaczenia – tak w sobotę 28 września OSP Rządza świętowała swoje 90 lecie.

  Obchody rozpoczęły się mszą świętą polową na placu przy strażnicy. Zaraz potem odbył się uroczysty apel.

   

 • Strażacy ćwiczyli w Pustelniku

  Strażacy ćwiczyli w Pustelniku

  2019.09.25

  22 września br po godzinie 11:00 rozpoczęły cykliczne Ćwiczenia Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej z Gminy Stanisławów ”Bezpieczna Gmina”. W tym roku za przygotowanie stanowisk oraz charakteryzacji do ćwiczeń, była odpowiedzialna jednostka OSP w Pustelniku. Ćwiczenia trwały ponad trzy godziny i wszyscy uczestnicy, w krótkim podsumowaniu, zgodnie stwierdzili, że postawione zadania i założenia zostały zrealizowane.

   

 • Prace drogowe

  Prace drogowe

  2019.09.18

  Drodzy Mieszkańcy,

  informujemy, że w dniach czwartek 19 września oraz piątek 20 września  z powodu prac drogowych na drodze nr. 637 w miejscowości Pustelnik przejazd ulicą Nadrzeczną będzie zamknięty. Prosimy o korzystanie z objazdu zgodnego z organizacją ruchu przedstawioną przez wykonawcę inwestycji.

   

   

   

   

   

Stronicowanie