Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Dzień Truskawki 9 czerwca 2019

  Dzień Truskawki 9 czerwca 2019

  2019.06.07

   

   

   

   

   

   

   

 • Pokazy, zabawa i smakołyki, czyli Gminny Dzień Dziecka

  2019.06.04

  W niedzielę plac przy stanisławowskim kościele był pełen uśmiechniętych ludzi, wesołych, dziecięcych buziek, muzyki, gwaru i radości – mieszkańcy gminy Stanisławów, wraz z organizatorami – Urzędem Gminy i Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej pokazali, że razem potrafią się dobrze bawić.

 • Obradowała Rada Gminy Stanisławów

  2019.06.01

  VI Sesja Rady Gminy Stanisławów rozpoczęła się od uczczenia minutą ciszy dwóch tragicznie zmarłych mieszkańców gminy Bartosza Szadkowskiego i Mariusza Śliwy.

  Jednym z pierwszych punktów merytorycznych było przyjęcie sprawozdania z realizacji rocznego Programu współpracy gminy z organizacjami pozarządowymi.

 • -

  Strażacy przedstawili plany

  2019.05.24

  W niedzielę 12 maja zebrał się Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Stanisławowie. Po tradycyjnym otwarciu posiedzenia, przyjęciu porządku i protokołu z poprzedniego posiedzenia, poszczególne jednostki OSP przedstawiły swoje plany inwestycyjne i zakupowe, które przy współpracy z Urzędem Gminy, chcą zrealizować w ciągu kilku najbliższych lat.

 • -

  Kleszcze Kłujący problem

  2019.03.20

  Wielkimi krokami zbliża się wiosna, przyroda budzi się powoli do życia, a wraz z nią rośnie aktywność kleszczy, która będzie trwała aż do listopada. Wiosenny wysyp tych pajęczaków odnotowywany jest obecnie na terenie całego kraju. Środowisko ich bytowania to przede wszystkim lasy liściaste (głównie krzewy sąsiadujące z wysokimi trawami), łąki, pastwiska, parki, a nawet miejskie trawniki.

Stronicowanie