Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • W Ładzyniu powstanie siłownia plenerowa

  W Ładzyniu powstanie siłownia plenerowa

  2019.06.14

  Na placu przy Zespole Szkolnym w Ładzyniu jeszcze w tym roku powstanie nowoczesna siłownia plenerowa. Jej budowa w całości zostanie sfinansowana w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

 • Tablice aktywne dla szkół

  2019.06.13

  Trzy szkoły podstawowe: w Stanisławowie, Pustelniku i Ładzyniu jeszcze w tym roku doczekają się nowych tablic aktywnych i monitorów.

  Wniosek z naszej gminy uzyskał  dofinansowanie w ramach „Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnej na lata 2017 – 2019 Aktywna Tablica”.

   

 • Apel o ograniczenie zużywania wody z wodociągu publicznego

  Apel o ograniczenie zużywania wody z wodociągu publicznego

  2019.06.13

  W związku z wysokimi temperaturami apeluję do mieszkańców naszej gminy oraz osób posiadających działki rekreacyjne o wykorzystywanie wody z sieci wodociągowej tylko do niezbędnych celów (cele sanitarne i spożywcze).

   

   

   

   

   

 • Stanisławowski park wypięknieje

  Stanisławowski park wypięknieje

  2019.06.12

  Aż pół miliona zł dotacji na rewitalizację parku udało się pozyskać władzom gminy Stanisławów. Dzięki temu w parku pojawią się nowe alejki, lampy, ławeczki itp.

   7 czerwca wójt gminy Stanisławów Kinga Sosińska i skarbnik Danuta Słowik podpisały z samorządem województwa mazowieckiego  umowę o przyznaniu naszej gminie dotacji na zadanie „Rewitalizacja parku w Stanisławowie” .

 • ZARZĄDZENIE Nr 31/2019 Wójta Gminy Stanisławów z dnia 11.06.2019 r.

  ZARZĄDZENIE Nr 31/2019 Wójta Gminy Stanisławów z dnia 11.06.2019 r.

  2019.06.12

   

  w sprawie ograniczenia używania wody z wodociągu publicznego

   

   

   

   

   

   

   

Stronicowanie