Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  W DZIEŃ BEZ ŚMIECENIA #ZaczynamOdSiebie

  2019.05.10

  Tegoroczna XIII edycja Dnia bez Śmiecenia odbywa się pod hasłem #ZaczynamOdSiebie. W ten sposób zachęcamy, aby każdy podjął proste działania, które ograniczą ilość odpadów trafiających na składowiska, lub co gorsza do środowiska. 

  Od 7 maja do 5 czerwca na Facebook’u Dzień Bez Śmiecenia będą pojawiać się elektroniczne Kartki. Zapraszamy do polubienia strony i dzielenia się treściami na prywatnych profilach.

  https://www.facebook.com/dzienbezsmiecenia/

  Pobierz kartki ze strony www.dzienbezsmiecenia.pl i opublikuj na własnych stronach internetowych i intranetowych, na Facebooku z #ZaczynamOdSiebie.

 • -

  Dąb Pamięci

  2019.04.30

  Mieliśmy ogromną przyjemność być organizatorem uroczystości posadzenia Dębu Pamięci w miejscowości Ładzyń. Uroczystość podczas, której uhonorowano rodaka wsi Ładzyń asp. Policji Państwowej Aleksandra Rozbickiego ur. 7 marca 1899r. w Ładzyniu, zamordowanego w 1940r. w Kalininie i pochowanego w Miednoje, odbyła się 24 kwietnia br.

 • -

  MAZOWIECKA SPORTOWA SENIORIADA 2019 MROZY 25 maja 2019 r.

  2019.04.30

  Serdecznie zapraszamy do udziału w MAZOWIECKIEJ SPORTOWEJ SENIORIADZIE 2019. Będzie to  wydarzenie o charakterze imprezy sportowo-rekreacyjnej z elementami rywalizacji , które odbędzie się 25 maja 2019  w godz.10.00 -17.00   na obiektach sportowych  w Mrozach.

 • Rekrutacja do projektu grantowego pt. „Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych. ”

  Rekrutacja do projektu grantowego pt. „Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych. ”

  2019.04.19

  Wójt Gminy Stanisławów uprzejmie informuje, iż w związku z powierzeniem grantu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa działania 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych dotycząca realizacji projektu grantowego została zawarta umowa nr 72/OKI/2018, pomiędzy Fundacją Legalna Kultura z siedzibą w Warszawie, reprezentowaną przez Kingę Jakubowską – Prezes Fundacji a Gminą Stanisławów, reprezentowaną przez Kingę Sosińską – Wójt Gminy Stanisławów, na zadanie:

   

   „Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych”.

 • -

  I Konkurs Palm Wielkanocnych

  2019.04.17

  W marcu w naszej gminie został ogłoszony I Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych. Konkurs podzielono na dwie kategorie: dzieci i dorośli. Zapisy trwały do ostatniej chwili. Zgłoszono 10 palm dziecięcych i 13 osób dorosłych. Palmy wykonywane były indywidualnie i w zespołach.

Stronicowanie