Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Zebranie mieszkańców Stanisławowa w sprawie funduszu sołeckiego i wniosków do budżetu

  2019.08.08

  Zebranie mieszkańców Stanisławowa w sprawie funduszu sołeckiego i wniosków do budżetu gminy na rok 2020, odbędzie się w niedzielę 29 września 2019 r. o godzinie 12:00 w remizie OSP.

 • Zebranie mieszkańców Ładzynia w sprawie funduszu sołeckiego i wniosków do budżetu gminy

  2019.08.08

  Zebranie mieszkańców Ładzynia w sprawie funduszu sołeckiego i wniosków do budżetu gminy odbędzie się w sobotę 28 września o godzinie 17:00

 • Granice obszarów zapowietrzonego i zagrożonego afrykańskim pomorem świń

  Granice obszarów zapowietrzonego i zagrożonego afrykańskim pomorem świń

  2019.08.06

  Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że na portalu mapowym http://minski.e-mapa.net/ w zakładce Zarządzanie Kryzysowe zostały dodane warstwy z obszarami w związku ze stwierdzeniem w miejscowości Mienia, gmina Cegłów ogniska afrykańskiego pomoru świń.

  Granice obszarów zapowietrzonego i zagrożonego na mapie zaznaczone są okręgami przerywaną linią. Na mapie jest także warstwa z obszarem zapowietrzonym (kolor pomarańczowy) i zagrożonym (kolor niebieski). Warstwy te zostały utworzone na podstawie obrębów ewidencyjnych i nie w pełni odzwierciedlają wymienione w rozporządzeniu miejscowości

 • Wystartował nabór do Programu Stypendiów Pomostowych

  2019.08.06

  Zapraszamy ambitnych i zdolnych maturzystów ze wsi i małych miejscowości, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy rozpoczną w tym roku studia dzienne. W roku akademickim 2019/2020 czekają na Was stypendia na I rok studiów w wysokości 500 zł miesięcznie, które będą wypłacane przez 10 miesięcy. 

  Rekrutacja do programu przebiega on-line, wnioski można składać do 14 sierpnia, do godz. 16.00. 

 • Stanisławów i Ładzyń – Mamy umowy na dotacje

  Stanisławów i Ładzyń – Mamy umowy na dotacje

  2019.07.31

  29 lipca w Starostwie Powiatowym w Mińsku Mazowieckim, dwie umowy na dofinansowania o łącznej wartości 98 tys. zł., wójt gminy Stanisławów Kinga Sosińska podpisała z samorządem Mazowsza. W ramach pierwszej z umów, w Szkole Podstawowej w Ładzyniu powstanie nowoczesna pracownia językowa. Druga umowa, którą podpisała wójt, dotyczy modernizacji kompleksu sportowego przy ul. Armii Krajowej w Stanisławowie.

   

Stronicowanie