Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Informacja

  2020.01.16

  Szanowni Państwo,

   

  uprzejmie informujemy, że w Urzędzie Gminy mamy awarię sieci telefonicznej. Aktualnie z urzędem można połączyć się dzwoniąc pod numer (25) 757 57 07. W związku z tym, że jest dostępna tylko jedna linia telefoniczna, połączenie się z podanym wyżej numerem może być utrudnione. Zostały podjęte niezbędne kroki w celu rozwiązania problemu. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

   

   

   

 • Klub Senior + już działa!

  Klub Senior + już działa!

  2020.01.15

  Życie seniora może być bardzo ciekawe, o tym przekonują się członkowie nowopowstałego w naszej gminie Klubu Senior +.

  Klub Senior + jest ośrodkiem wsparcia, działającym w strukturach GOPS w Stanisławowie. Został utworzony uchwałą Rady Gminy Stanisławów z 2 października 2019 r.

  W poniedziałek 13 stycznia odbyły się pierwsze zajęcia na basenie, zaś w dniu dzisiejszym (środa 15 stycznia) – pierwszy warsztat kulinarny.

 • Siłownia plenerowa w Ładzyniu

  Siłownia plenerowa w Ładzyniu

  2020.01.08

  Zespół Szkolny w Ładzyniu został laureatem dobrosąsiedzkiego konkursu „WzMOCnij swoje otoczenie”, którego organizatorem są Polskie Sieci Elektroenergetyczne.
  Dzięki zdobyciu grantu w listopadzie powstała na placu szkolnym siłownia plenerowa.

   

   

   

   

   

 • Terminarz odbioru odpadów komunalnych z terenu gminy Stanisławów

  2019.12.30
 • Radny na Medal

  Radny na Medal

  2019.12.23

  Radny powiatu mińskiego Leonard Zdanowicz znalazł się w zaszczytnym gronie laureatów Medalu ProMasovia. O przyznanie medalu do marszałka wystąpił starosta miński, przy  z okazji obchodów 20 lecia powiatu mińskiego.

  Medal Pamiątkowy "Pro Masovia" jest wyróżnieniem okolicznościowym nadawanym: osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom pozarządowym, instytucjom państwowym oraz innym osobom prawnym i jednostkom organizacyjnym niemającym osobowości prawnej, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej, publicznej lub realizacją swoich zadań na rzecz województwa mazowieckiego,przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju regionu.

   

Stronicowanie