Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Ogólnopolski Konkurs „Cześć, Europo!”.

  2020.01.24

  Zachęcamy do udziału w ogólnopolskim konkursie II edycji ,, Cześć Europo”- cenne nagrody. Przeznaczony on jest dla uczniów szkół podstawowych z klas VI -VIII. Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy o Europie i Unii Europejskiej wśród młodzieży oraz zachęcenie uczniów do aktywnego działania na rzecz lokalnych społeczności.

  Szczegóły

  http://czesceuropo.eu/

 • Bezpłatne badania mammograficzne

  2020.01.24

  Nowo powstała pracownia mammografii zaprasza wszystkie mieszkanki gminy Stanisławów na bezpłatne badania w ramach ,, Programu profilaktyki raka piersi”, które finansowane jest przez NFZ. Bezpłatne badanie mammografii przysługuje kobietom w wieku od 50 do 69 roku życia raz na dwa lata w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim przy ul. Szpitalnej 37.

  Szczegółowe informacje

  https://www.spzozmm.pl/aktualnosci/nowo-otwarta-pracownia-mammografii/

 • Studium zagospodarowania przestrzennego

  2020.01.22

  W związku z pracami związanymi z projektem studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego publikujemy mapy miejscowości Lubomin, Ładzyń, Suchowizna, Wólka Czarnińska, Wólka Konstancja. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do studium dotyczących tych miejscowości  do dnia 31 stycznia 2020 na adres dariusz.kraszewski@stanislawow.pl lub osobiście w pokoju nr 7.

   

 • Zaproszenia na zimowiska

  2020.01.20

  Z oferty "Szmaragdowej"  moga skorzystać dzieci i dorośli. Oferta "Zimowiska w górach"  jest adresowana dla dzieci do 16 r. życia. Chętni mogą ubiegać się o  dofinansowanie z KRUS. Więcej szczegółowych informacji udziela Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stanisławowie.

 • Zróbmy to razem

  Zróbmy to razem

  2020.01.20

  „Zróbmy to razem…” – to program autorski Moniki Uścińskiej z Ładzynia. Autorka projektu jest  pracownikiem PZU oraz Regionalnym Liderem Wolontariatu Pracowniczego Fundacji PZU. Napisała program „Zróbmy to razem…”, gdyż dostrzegała w środowisku lokalnym potrzebę przełamywania barier wobec osób z niepełnosprawnością.

Stronicowanie