Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Utrudnienia w ruchu w miejscowości Goździówka

  Utrudnienia w ruchu w miejscowości Goździówka

  2020.11.25

  Drodzy Mieszkańcy,

  W dniach 26-27 listopada w miejscowości Goździówka prowadzone będą prace drogowo polegające na wykonaniu nakładki asfaltowej. W związku z tym ograniczone będą możliwości poruszania się na drodze. Prosimy państwa o wyrozumiałość.

 • -

  Zakończyłeś spis rolny? Zapytaj o to innych

  2020.11.23

  Do końca Powszechnego Spisu Rolnego zostało już niewiele czasu, a wciąż część rolników nie wywiązała się z obowiązku spisowego. Dla polskiego rolnictwa znaczenie ma KAŻDY wypełniony formularz spisowy, dlatego warto o tym przypominać w gronie swoich sąsiadów i znajomych.

 • -

  Jak można szybko spisać gospodarstwo rolne?

  2020.11.20

  Rolnikom zostało już naprawdę niewiele czasu na wypełnienie obowiązku spisowego. Warto więc skorzystać z metody, która pozwala to zrobić możliwie szybko, bezpiecznie i wygodnie. Samospis internetowy – bo o nim mowa – mimo niezaprzeczalnych zalet pozostaje na Mazowszu stosunkowo rzadko wybieraną opcją.

 • Weź udział Spisie Rolnym i wygraj!

  Weź udział Spisie Rolnym i wygraj!

  2020.11.12

  Warunek? Zabierz się za to jak najszybciej!  Wygrywa 50 pierwszych osób, które TEGO SAMEGO DNIA zakończą wypełnianie formularza #PSR2020 oraz PRZYŚLĄ ZGŁOSZENIA: https://obserwujmazowsze.stat.gov.pl/najszybsi_psr

  UWAGA! W zgłoszeniu należy podać nr gospodarstwa rolnego widniejący w liście Prezesa GUS lub wyświetlający się w formularzu spisowym jako pierwsze pole w dziale Dane Identyfikacyjne „Numer gospodarstwa rolnego w operacie do badań rolniczych”.

  Numery gospodarstw, których użytkownicy otrzymają nagrody, zostaną opublikowane na stronie konkursu. Więcej na stronie: https://bit.ly/3naPG78.

 • -

  Rolniku, spisz się i daj wygrać sobie, swojej gminie i polskiemu rolnictwu!

  2020.11.09

   

   

  Spis rolny jest obowiązkiem i każdy użytkownik gospodarstwa rolnego MUSI się z niego wywiązać! Warto to zrobić tym bardziej, że przy okazji można wziąć udział w licznych konkursach spisowych z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Stronicowanie