Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Wycinka drzew pod linią 400 kV

  2020.09.17

  W związku z realizacją prac na zlecenie Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A., uprzejmie informujemy, o interwencyjnej wycince drzew pod linią 400kV relacji Kozienice - Stanisławów oraz 400kV relacji Narew – Siedlce na terenie nieruchomości -  działka nr 364/2 gmina Stanisławów – obręb Poręb.

  Wykonywanie prac jest planowane w okresie 21.09.2020 – 21.12.2020 rok.

 • Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

  Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

  2020.09.14

   

  Spis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu. Jest to metoda w pełni bezpieczna i wygodna – można się spisać w domu, bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz.

 • Informacja w sprawie organizacji zebrań wiejskich

  Informacja w sprawie organizacji zebrań wiejskich

  2020.09.09

   

  Szanowni Państwo,

  W związku z sytuacją związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19 zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia funduszu sołeckiego w tym roku  będą odbywały się w pewnym rygorze sanitarnym. W związku z tym w czasie zebrań będą obowiązywały następujące zasady:

 • „POD BIAŁO-CZERWONĄ”

  „POD BIAŁO-CZERWONĄ”

  2020.09.08

  Drodzy mieszkańcy Gminy Stanisławów

   

  Nasza Gmina włącza się w projekt „Pod biało-czerwoną”, który zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag dla każdej gminy w Polsce, która  dołączy do projektu. Inicjatywa realizowana będzie pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów, Pana Mateusza Morawieckiego. Celem tego projektu jest godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Jego zadaniem jest również integracja lokalnych i ponadlokalnych społeczności w duchu tradycji, jedności oraz nowoczesnego patriotyzmu. Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddawać mieszkańcy naszej gminy. Musimy zebrać minimum 100 podpisów. Dlatego zachęcam wszystkich Państwa do wyrażenia swojego poparcia dla tej inicjatywy i złożenia podpisu online. Podpisy możecie Państwo składać w formularzu klikając na link. https://bialoczerwona.www.gov.pl/

  Z góry dziękuję za Państwa zaangażowanie

  Wójt Gminy Stanisławów

  Kinga Anna Sosińska

   

 • Rozpoczął się spis rolny!

  Rozpoczął się spis rolny!

  2020.09.08

   

  Użytkownicy gospodarstw rolnych mogą już spełnić swój obowiązek – 1 września rozpoczął się Powszechny Spis Rolny 2020.

  Spis rolny potrwa do 30 listopada. Najlepiej jednak spisać się już we wrześniu.

Stronicowanie