Gmina Stanisławów

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Informacja

  2020.01.16

  Szanowni Państwo,

   

  uprzejmie informujemy, że w Urzędzie Gminy mamy awarię sieci telefonicznej. Aktualnie z urzędem można połączyć się dzwoniąc pod numer (25) 757 57 07. W związku z tym, że jest dostępna tylko jedna linia telefoniczna, połączenie się z podanym wyżej numerem może być utrudnione. Zostały podjęte niezbędne kroki w celu rozwiązania problemu. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

   

   

   

 • Klub Senior + już działa!

  Klub Senior + już działa!

  2020.01.15

  Życie seniora może być bardzo ciekawe, o tym przekonują się członkowie nowopowstałego w naszej gminie Klubu Senior +.

  Klub Senior + jest ośrodkiem wsparcia, działającym w strukturach GOPS w Stanisławowie. Został utworzony uchwałą Rady Gminy Stanisławów z 2 października 2019 r.

  W poniedziałek 13 stycznia odbyły się pierwsze zajęcia na basenie, zaś w dniu dzisiejszym (środa 15 stycznia) – pierwszy warsztat kulinarny.

 • Studium zagospodarowania przestrzennego

  2020.01.14

  Szanowni Państwo,

  zapraszamy mieszkańców miejscowości Ładzyń i Wólka Konstancja na spotkanie poświęcone opracowywanemu przez Gminę Stanisławów nowego studium zagospodarowania przestrzennego. Podczas spotkania przedstawimy informacje na temat prac nad studium oraz zbierzemy państwa uwagi i odpowiemy na pytania. Spotkanie odbędzie się w świetlicy w Ładzyniu  w dniu 19 stycznia o godzinie 16.00.

 • Studium zagospodarowania przestrzennego

  2020.01.14

  W związku z pracami związanymi z projektem studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego publikujemy mapę miejscowości Goździkówka i Wólka Wybraniecka . Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mieszkańców pustelnika do dnia 26 stycznia na adres dariusz.kraszewski@stanislawow.pl lub osobiście w pokoju nr 7.

  Mapy do wglądu dostępne u sołtysów wsi Goździówka i Wólka Wybraniecka.

 • Studium zagospodarowania przestrzennego

  2020.01.14

  Szanowni Państwo,

  zapraszamy mieszkańców miejscowości Lubomin, Suchowizna i Wólka Czarnińska na spotkanie poświęcone opracowywanemu przez Gminę Stanisławów nowego studium zagospodarowania przestrzennego. Podczas spotkania  przedstawimy informacje na temat prac nad studium oraz zbierzemy państwa uwagi i odpowiemy na pytania. Spotkanie odbędzie się w Klubie Rolnika w Wólce Czarnińskiej w dniu 18 stycznia o godzinie 17.00.

Stronicowanie