Gmina Stanisławów

Treść strony

News

Stronicowanie

 • -

  Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

  2018.06.21

   

  Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

  Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

  Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

  Zdążysz w trakcie drzemki

  Prościej, szybciej i wygodniej – to najkrótszy opis uruchomionej usługi. Jak z niej skorzystać? Cały proces to 5 prostych kroków.

   

 • Zawody strażackie Gminy Stanisławów

  Zawody strażackie Gminy Stanisławów

  2018.06.18

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • Debata społeczna

  Debata społeczna

  2018.06.15

   

  WEŹ UDZIAŁ W DEBACIE SPOŁECZNEJ

  20 CZERWCA 2018 ROKU GODZ. 15:30

   

   

   

   

   

   

 • -

  Zakaz używania wody z wodociągu publicznego

  2018.06.12

  O G Ł O S Z E N I E

   

   

  W  związku z trwającym okresem wysokich temperatur, co prowadzi do ponadnormatywnego poboru wody, Wójt Gminy Stanisławów Zarządzeniem Nr 36/2018 z dnia 11 czerwca   2018 r.  wprowadza zakaz używania wody z wodociągu publicznego do:

  - podlewania upraw polowych i ogrodowych oraz trawników,

  - mycia samochodów, ciągników, maszyn rolniczych itp.,

  - napełniania basenów i sadzawek.

   

   

  Zakaz obowiązuje do odwołania.

   

 • -

  XIII edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

  2018.06.12

  Już po raz trzynasty fotografowie-amatorzy staną w szranki konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

  Temat konkursu „Mazowsze – a czas płynie” nawiązuje do szczególnych wydarzeń w 2018 roku, takich jak jubileusze 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i 20-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego. To doskonała okazja do budowania poczucia tożsamości lokalnej, promocji Marki Mazowsze, kreującej i utrwalającej wizerunek Mazowsza jako regionu – lokalizacyjnie, historycznie, kulturowo i biznesowo – stanowiącego serce Polski, a tym samym ostoję polskości.  Pragniemy zaprosić uczestników konkursu do podróży po naszym regionie, zwiedzania niezwykłych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii

Stronicowanie